• You MUST read the Babiato Rules before making your first post otherwise you may get permanent warning points or a permanent Ban.

Our resources on Babiato Forum are CLEAN and SAFE. So you can use them for development and testing purposes. If your are on Windows and have an antivirus that alerts you about a possible infection: Know it's a false positive because all scripts are double checked by our experts. We advise you to add Babiato to trusted sites/sources or disable your antivirus momentarily while downloading a resource. "Enjoy your presence on Babiato"

Türk var mı laa

Status
Not open for further replies.
ya gençler şu revolution slider eklentisini bir türlü çalıştıramadım. Aktif ediyorum templatelerden slider ekleyemiyorum kendim yapayım diyorum image, object library boş geliyor bilen varsa bi yardım etsin buradaki gavatlar yardım etmiyor

• Like
Reactions: TorrentHunter
ya gençler şu revolution slider eklentisini bir türlü çalıştıramadım. Aktif ediyorum templatelerden slider ekleyemiyorum kendim yapayım diyorum image, object library boş geliyor bilen varsa bi yardım etsin buradaki gavatlar yardım etmiyor
Dostum o eklentiyi bos sayfa acip sayfayi wpbakery ile editleyerek kullanacaksin ordan layout ekleyip yapacaksin ben oyle kullaniyorum daha onceden olusturulmus sayfa eger wordpress in yazi sayfasindan yaptiysan yaziya ekleyemiyorsun sayfayi en bastan be theme in tooluyla yapman gerekiyor

arkadaşlar..şöyle bir durum var şimdi.. kargo eklentisi için desi girmem gerikiyor.. tüm şehirler için ürün için desi olşucak ve fiyat kargo bedeli diyecek.. vay arkadaş ne karışık anlattım.. neyse siz anladınız varmı eklenti felan .. nasıl olacak agalar

arkadaşlar..şöyle bir durum var şimdi.. kargo eklentisi için desi girmem gerikiyor.. tüm şehirler için ürün için desi olşucak ve fiyat kargo bedeli diyecek.. vay arkadaş ne karışık anlattım.. neyse siz anladınız varmı eklenti felan .. nasıl olacak agalar
WooCommerce eklentisi kullanabilirsin, kargo ucreti ekleme anlatimlari var youtube da turkce bir sekilde

Table rate shipping eklentisi ile tum sorunlarini cozersin. Ben Çin'de yasiyorum. Buradan ve Turkiye depolardan kargolamalar yapiyoruz. Onu bile ayarlayabildim kolayca Table Rate Shipping olayi ile...

Beyler buradan tema eklenti kurup patlayan var mı virüs falan ekliyorlar mı. Varsa nasıl önlem alırız

Beyler buradan tema eklenti kurup patlayan var mı virüs falan ekliyorlar mı. Varsa nasıl önlem alırız

bi keresinde denk gelmişti, site başka yerlere yönlendiriyordu. base64 kodu da bulup temizleyemedim. sonra komple tema değiştirmişliğim var. dikkatli olmaz lazım.

Status
Not open for further replies.
AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

However in order to keep our huge array of resources free of charge we need to generate income from ads so to use the site you will need to turn off your adblocker.

If you'd like to have an ad free experience you can become a Babiato Lover by donating as little as $5 per month. Click on the Donate menu tab for more info.

I've Disabled AdBlock