• You MUST read the Babiato Rules before making your first post otherwise you may get permanent warning points or a permanent Ban.

Our resources on Babiato Forum are CLEAN and SAFE. So you can use them for development and testing purposes. If your are on Windows and have an antivirus that alerts you about a possible infection: Know it's a false positive because all scripts are double checked by our experts. We advise you to add Babiato to trusted sites/sources or disable your antivirus momentarily while downloading a resource. "Enjoy your presence on Babiato"

Türk var mı laa

Status
Not open for further replies.
selam türk olmami ya burdan takildigimiz konularda sorulari sorsak birbirimize iyi olabilir bence

Beyler burdaki temaları eklentileri indirip kullanıyordum bir süredir. Geçenlerde wordfence kurayım dedim güvenlik için. Tarama falan yaptırdım bir sürü zararlı kod buldu tema dosyalarının içinde. Ben de o belirtilen kodları manuel şekilde sildim. Bu çözüm kalıcı mıdır ? Sonra ilerde müşterilerin siteleri patlamasın, bu konuda bilgi sahibi arkadaşların yardımını rica ediyorum.

• Like
Reactions: privman
Olmaz mı Türk :)

O değilde Business bi WP Tema arıyorum güncel, yardımcı olabilecek bir hayırsever var mıdır?

Arkadaşlar, Business bazlı demosu içinde olan ya da kolay import edebileceğimiz premium bir wordpress teması olan var mıdır elinde?

Arkadaşlar, Business bazlı demosu içinde olan ya da kolay import edebileceğimiz premium bir wordpress teması olan var mıdır elinde?
merhaba, Themeforest'tan seç, burada ara bulursun büyük ihtimalle.

• Like
merhaba, Themeforest'tan seç, burada ara bulursun büyük ihtimalle.

Merhaba, buradakilerin çoğunda demo import edemiyoruz. Edemediğimiz zaman hiç bir anlamı kalmıyor hazır tema kullanmanın. Demosu içinde olan bir tema biliyor musunuz?

• Like
Arkadaslar bi tema ile ilgili sorunum var burdan yardim isteyebilecegim bilgili biri varmi buraya yazmam uygun olurmu bilemedim fakat

https://babia.to/threads/ronneby-high-performance-wordpress-theme.978/

temanin son sürümünü indirdim.icinden 2 farkli tema cikti birisi DFD digeri normal olan.biraz arastirma yaptim DFD versiyonu icin beta ve son sürüm (3.0) demisler..fakat dfd olani calistirmaya kalktigimda ronneby core adli bir plugin istiyor ve o plugini kurmuyor.

bu temayi indirip ayni sorunu yasayan varmi plugini nerden bulacagimi da bilemedim.. tema klasorunun icinde de yok olsa manuel kuracagim.

Arkadaslar bi tema ile ilgili sorunum var burdan yardim isteyebilecegim bilgili biri varmi buraya yazmam uygun olurmu bilemedim fakat

https://babia.to/threads/ronneby-high-performance-wordpress-theme.978/

temanin son sürümünü indirdim.icinden 2 farkli tema cikti birisi DFD digeri normal olan.biraz arastirma yaptim DFD versiyonu icin beta ve son sürüm (3.0) demisler..fakat dfd olani calistirmaya kalktigimda ronneby core adli bir plugin istiyor ve o plugini kurmuyor.

bu temayi indirip ayni sorunu yasayan varmi plugini nerden bulacagimi da bilemedim.. tema klasorunun icinde de yok olsa manuel kuracagim.

Dostum bu sitede kesin vardır o plugin. Yoksa bile istek at, Envato linkini kopyala ilgili konuya, yüklerler..

Dostum bu sitede kesin vardır o plugin. Yoksa bile istek at, Envato linkini kopyala ilgili konuya, yüklerler..

hocam bunu request olarak istemem mantiksiz cünkü bu core plugin yani temaya özel.. envatoda veya farkli bi yerde bulunma ihtimali yoktur sanirim bunlari sadece temayi yapan developer kendi imkanlari ile dagitiyor..

o eklentiyi direk plugin kısmından indirmesi gerekir. yoksa bakayım

This theme requires the following plugin: Ronneby Core. (bu uyaridan sonra plugini kurma aşamasina geciyorum)

Kurulum paketi indiriliyor, indirme yeri: http://dfd.name/check/plugins.php?plugin=ronneby-core&code=…
Paket açılıyor…
Eklenti yükleniyor…
Paket yüklenemedi. Eklenti dosya içermiyor.

Eklenti kurulumu başarısız oldu.

Plugin not activated. A higher version of Ronneby Core is needed for this theme. Please update the plugin.

bu hatayi aliyorum.

hallederiz :))

adamsin hocam valla nasil tesekkur etsem az :) normalde woodmart dan kendime biseler yapmayi düsünüyordum fakat bu ronneby cok hosuma gitti ozellikle 3d effektleri. 3 güne yakin zamandir cozmeye calisiyorm fakat cok bilgisizim.

Status
Not open for further replies.
AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

However in order to keep our huge array of resources free of charge we need to generate income from ads so to use the site you will need to turn off your adblocker.

If you'd like to have an ad free experience you can become a Babiato Lover by donating as little as $5 per month. Click on the Donate menu tab for more info.

I've Disabled AdBlock